Nowy numer 42/2019 Archiwum

Tarnów ma swój most zakochanych przejdź do galerii

Pary wieszały na nim kłódki, a następnie udawały się na spacer „Ścieżką zakochanych”.

Nową atrakcją, przygotowywaną przez Stowarzyszenie "Kanon" we współpracy z RDN Małopolska, jest „Ścieżka zakochanych w Tarnowie", na której znajdują się wyjątkowe i urocze miejsca. Jej odkrywanie rozpoczęto 9 lutego nieoficjalnym otwarciem „Mostu dla zakochanych". Znajduje się on nad potokiem Wątok i łączy ulicę Szewską z ulicą Przesmyk. Jest integralną częścią odnowionych bulwarów wzdłuż ulicy Nadbrzeżnej.

Pary najpierw wieszały na moście kłódki wiecznej miłości, pozowały do zdjęcia, a następnie wyruszały na ścieżkę. Po powrocie ze spaceru w nagrodę otrzymywały zaproszenia na romantyczną kolację. – Chcemy rozpocząć w Tarnowie zwyczaj zawieszania kłódek na moście. Każde z większych miast już takie mosty ma. W Tarnowie jeszcze takiego nie było, więc było naturalną rzeczą, że ten pomysł przyszedł nam do głowy – mówi Dariusz Snopkowski ze Stowarzyszenia "Kanon:.

Promocja ścieżki odbywa się w ramach projektu „Zakochani w Tarnowie”.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL