Nowy numer 33/2018 Archiwum

Modlitwa zakochanych

Podaruj duchową walentynkę .

14 lutego w kościele w Koszycach Małych odbędzie się adoracja Najświętszego Sakramentu. – Za wstawiennictwem św. Walentego będziemy się modlić za wszystkich zakochanych, jak również o dobry wybór żony, męża – mówią duszpasterze. Początek o godz. 17.00.

Modlitwa do św. Walentego rozbrzmiewa też w Lubczy. Od dziewięciu dni trwa tam nowenna do tego świętego, poprzedzająca uroczystości odpustowe w parafii. To właśnie tam znajduje się obraz św. Walentego, który przed laty słynął łaskami. Kult patrona zakochanych przetrwał tu do dziś, a parafianie często zamawiąją Mszę św. za wstawiennictwem św. Walentego, kapłana i męczennika.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma