Nowy numer 7/2019 Archiwum

Droga Krzyżowa Nienarodzonych

To odpowiedź przecławskiej młodzieży na wydarzenia ostatnich miesięcy i dni.

W piątek 15 lutego w kościele w Przecławiu odprawiona została Droga Krzyżowa Nienarodzonych. – Kiedy na naszych oczach toczy się walka o życie ludzkie, kiedy pod pozorem prawa do posiadania informacji o rodzicach próbuje się zamknąć okna życia, kiedy pokazuje się w mediach i promuje jako bohaterki kobiety, które dokonały w  swym życiu aborcji, i kiedy próbuje się zło nazywać dobrem, młodzi ludzie z parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Przecławiu postanowili pokazać, jak wygląda Droga Krzyżowa małych, bezbronnych istot ludzkich, którym nie pozwolono przyjść na świat – mówią organizatorzy.

– Poprzez udział w tej Drodze Krzyżowej pragnęliśmy wynagrodzić Jezusowi zniewagi wyrządzone przez zabijanie poczętego życia – mówi Elżbieta Rusin, uczennica Liceum Ogólnokształcącego w Przecławiu, która użyczyła swego głosu nienarodzonym. Nad całością nabożeństwa czuwała s. Estera Bira.

W Przecławiu młodzież modliła się za nienarodzone dzieci   Droga Krzyżowa
W Przecławiu młodzież modliła się za nienarodzone dzieci
ks. Paweł Przybyło
  DK w Przecławiu
ks. Paweł Przybyło

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL