Nowy numer 8/2019 Archiwum

Ankieta dla przyszłości

Księża diecezjalni wypowiedzą się o istotnych sprawach i problemach duszpasterskich w diecezji tarnowskiej.

Po ostatniej sesji księży dziekanów do wszystkich kapłanów trafią specjalnie przygotowane ankiety zawierające prawie 70 pytań o najważniejsze sprawy i problemy duszpasterskie w diecezji. Chodzi m.in. o formację kapłańską, prowadzenie parafii, zadania i wyzwania ewangelizacyjne.

- Bardzo liczymy na to, że ta ankieta da nam bardzo dobre rozeznanie o aktualnej sytuacji Kościoła tarnowskiego i wyznaczy kierunki dalszej pracy duszpasterskiej. Ankieta umożliwia wszystkim kapłanom wypowiedzenie się o sprawach diecezji, głównych nurtów pracy duszpasterskiej i jej przyszłego rozwoju - powiedział dla RDN Małopolska bp Andrzej Jeż.

Ankieta będzie anonimowa, księża będą mieli miesiąc na jej wypełnienie. Wnioski zostaną opracowane w Kurii Diecezjalnej w Tarnowie.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL