Nowy numer 8/2019 Archiwum

Którędy mamy iść?

Młodzi z Muszyny i okolic poszukiwali odpowiedzi na najważniejsze pytania.

W kościele pw. św. Józefa w Muszynie odbyło się spotkanie młodzieży i duszpasterzy z dekanatu krynickiego.

Rozpoczęła je Msza św., a po niej 40-osobowy zespół aktorski przedstawił spektakl pod tytułem „Którą drogę wybierasz?”.

Inscenizację reżyserował ks. Tomasz Jamka, duszpasterz młodzieży z muszyńskiej parafii. Najmłodszy aktor miał 7 lat, a najstarszy - 19.

- Utwór sceniczny przedstawiał dylematy młodego człowieka, który żyje we współczesnych czasach. Każdy akt ukazywał osobny problem, a także wewnętrzną walkę pomiędzy złem, a Tym, który jest Dobry - wyjaśnia ks. Jamka.

Przedłużeniem modlitwy i spektaklu była agapa w budynku starej plebanii w Muszynie. - To ważne, by także przy gorącej herbacie cieszyć się swoją obecnością i rozmową - podkreślają uczestnicy spotkania.  

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL