Nowy Numer 21/2019 Archiwum

Najlepsze, bo katolickie!

Młodzi z Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Tarnowskiej nie chcą być „nowocześni”.

Kolejny raz, tym razem z okazji zbliżających się świąt wielkanocnych, KSM Diecezji Tarnowskiej promuje akcję wysyłania katolickich w wyrazie pocztówek z życzeniami.

- To ogólnopolska akcja KSM, w którą od lat się włączamy. Chcemy podtrzymywać, zanikającą w dobie internetu i telefonów komórkowych, tradycję wysyłania kartek okolicznościowych z chrześcijańskimi motywami. Zauważyć można, iż w postępującej laicyzacji społeczeństwa na pocztówkach wielkanocnych widnieją obrazki zajączków i pisanek. W tych wzorach zatraca się sens zmartwychwstania Pańskiego – informuje Patrycja Wigurska- Bąk z Zarządu KSM DT.

Akcja „Pocztówka Wielkanocna” jest jedną z form działań ewangelizacyjnych  Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Kartki świąteczne można nabyć w parafialnych oddziałach KSM.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL