Nowy Numer 16/2019 Archiwum

Wiara w Kościół powszechny przejdź do galerii

W domu zakonnym sióstr Zgromadzenia Najświętszego Serca Jezusa Sacré Coeur w Tarnowie odbył się 10 marca Wielkopostny Dzień Wspólnoty Ruchu Światło–Życie dla wszystkich wspólnot i rejonów Tarnowa.

Spotkanie rozpoczęła konferencja ks. Jana Króla na temat powszechności Kościoła. Eucharystii przewodniczył zaś ks. Sylwester Brzeźny, diecezjalny moderator Domowego Kościoła, który w homilii przypomniał pontyfikat Benedykta XVI. – Nigdy nie przeżywaliśmy tak wielkich rekolekcji, które przygotował Benedykt XVI dla całego Kościoła. Decyzja papieża obudziła w nas troskę o Kościół, który kontemplujemy w Roku Wiary – mówił.

W ramach dnia wspólnoty odbył się też Namiot Spotkania, świadectwa i spotkania w grupach. Ostatnim punktem była wspólna agapa.

W dniu wspólnoty uczestniczyło ponad 80 osób

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL