Nowy numer 24/2018 Archiwum

Nieobojętni

Najpierw sądeccy, a teraz i tarnowscy radni za "Oknami życia".

Kolejne miasta w Małopolsce włączają się w obronę „Okien życia". Kilka dni temu sądeccy radni wysłali do premiera i posłów specjalny list w tej sprawie. - Uważamy, że „Okno Życia”, w tym „Okno Życia” w Nowym Sączu, daje porzuconym dzieciom szansę na przeżycie i daje nadzieję na poznanie swoich rodziców. Uznajemy, że dzięki „Oknom Życia”, kobiety,  w tym mieszkanki Nowego Sącza i okolicznych miejscowości, mają  możliwość wyboru sposobu ochrony życia swojego dziecka - czytamy w liście.

Podobny list podpisali również tarnowscy radni. Inicjatywa wyszła od Stanisława Klimka, prezesa Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Diecezji Tarnowskiej, a równocześnie radnego miasta Tarnowa.

W diecezji tarnowskiej mamy dwa okna życia. Jedno w Tarnowie, które prowadzą siostry józefitki, a drugie w Nowym Sączu, będące pod opieką sióstr felicjanek.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma