Nowy Numer 16/2019 Archiwum

Malta dla Ukrainy

Stowarzyszenie Malta Służba Medyczna Oddział w Tarnowie zachęca tarnowian do pomocy niepełnosprawnym dzieciom z Załucza na Ukrainie.

– W Ośrodku przebywa ok. 130 dzieci z różnego rodzaju upośledzeniami psychicznymi i ruchu. Placówka ma wiele pilnych spraw do załatwienia, jednak dużym problemem jest brak środków codziennego użytku – mówi Grzegorz Olszówka. Potrzebne są tam szczególnie środki opatrunkowe, pampersy 3-15 lat, środki czystości (mydła, proszki, płyny itp.), pościel, sprzęt rehabilitacyjny, długoterminowa żywność.

-- Nie zbieramy ubrań i zabawek, bo są one tam w ilości wystarczającej i dostarczane dość często. Poza tym jeśli chodzi o zabawki, to muszą być specjalistyczne ze względu na stan dzieci -- dodaje.

Zbiórka trwa do Wielkiej Soboty. Dary zostawiać można na furcie klasztoru księży filipinów w Tarnowie przy ulicy Piłsudskiego 9 w godzinach od  9 -17.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL