Nowy numer 20/2019 Archiwum

Urząd i charyzmaty

Zakończyła się XXIII Olimpiada Teologii Katolickiej.

Mateusz Mężyk z III LO w Tarnowie, Monika Godek z I LO w Mielcu oraz Maciej Lewicki z LO w Tuchowie reprezentowali naszą diecezję na ogólnopolskim finale XXIII Olimpiady Teologii Katolickiej. W tym roku odbywała się ona pod hasłem: "Święci Apostołowie Piotr i Paweł – urząd i charyzmaty w Kościele".

Mateusz Mężyk osiągnął 47 pkt., Monika Godek - 47 pkt., Maciej Lewicki - 45 pkt. na 65 wszystkich. Jest to wynik, który wprawdzie nie pozwolił zakwalifikować się do ścisłego finału,  a więc do 10 najlepszych, ale jeżeli weźmie się pod uwagę, że w całej Polsce na etapie szkolnym wzięło udział kilkanaście tysięcy uczniów, na etapach diecezjalnych blisko 2 tysiące, a w ogólnopolskim 120 uczniów najlepszych z całej Polski, to ten dobry wynik i wysokie miejsca naszych reprezentantów tym bardziej cieszą.

 

Urząd i charyzmaty   ks. G. Grych Urząd i charyzmaty   ks. G. Grych Urząd i charyzmaty   ks. G. Grych Urząd i charyzmaty   ks. G. Grych Urząd i charyzmaty   ks. G. Grych Urząd i charyzmaty   ks. G. Grych

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL