Nowy numer 17/2019 Archiwum

SuperWiktor dla ks. prof. Hellera

Uhonorowano tarnowskiego duchownego i światowej sławy naukowca.

Tarnowianin ks. prof. Michał Heller dostał SuperWiktora Specjalnego. Nagrody Akademii Telewizyjnej wręczono po raz 28. na Zamku Królewskim w Warszawie.

W gronie laureatów znaleźli się m.in.: prezydent Bronisław Komorowski, Andrzej Grabowski, Justyna Kowalczyk i Przemysław Babiarz. O Wiktory walczyło 50 osób w 10 kategoriach.

Wiktory to polskie nagrody dla wybitnych osobowości medialnych - przyznawane są od 1985 roku. Kandydatów typują stacje telewizyjne, a wybiera Akademia Wiktorów, składająca się z laureatów dotychczasowych edycji. Statuetki przyznawane są w 10 kategoriach m.in.: polityk roku, aktor, osobowość telewizyjna oraz odkrycie roku.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL