Nowy Numer 16/2019 Archiwum

Feniks dla radia

Diecezjalna rozgłośnia została wyróżniona przez Stowarzyszenie Wydawców Katolickich.

Stowarzyszenie Wydawców Katolickich przyznało nagrodę "Małego Feniksa 2013" diecezjalnemu radiu RDN Małopolska. Nagrodę przyznano za promowanie książek katolickich na antenie radia.

- To dla nas ogromny zaszczyt i wyróżnienie, ponieważ Zarząd mógł wybrać każdą inną stację, a tych stacji w Polsce jest kilkadziesiąt. Na antenie naszego radia praktycznie codziennie promujemy dobre książki, wydawane i proponowane przez wydawnictwa katolickie - mówi dyrektor radia ks. Jacek Miszczak.

Uroczyste wręczenie nagrody odbędzie się 13 kwietnia o godz. 19.30 w bazylice NSPJ w Warszawie. RDN Małopolska nadaje od 1993 roku. Jest jedną z najpopularniejszych stacji radiowych słuchanych w regionie.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL