Nowy numer 17/2019 Archiwum

Powstaje akademia Super Dziecko

Wyższa Szkoła Biznesu NLU Wydziału Zamiejscowego w Tarnowie zaprasza wszystkich chętnych do włączenia się w "Akcję wolontariatu" organizowaną przez uczelnię przy współpracy z Stowarzyszeniem Podaruj Dzieciom Promyk Słońca.

Po przeszkoleniu wolontariusze będą prowadzić zajęcia edukacyjne w pierwszej w Polsce Akademii Wspomagania Edukacyjnego SUPER DZIECKO, którą poprowadzi Stowarzyszenie Podaruj Dzieciom Promyk Słońca pod patronatem Wyższej Szkoły Biznesu NLU Wydziału Zamiejscowego w Tarnowie.

Zadaniem Akademii będzie rozwijanie talentów oraz wyrównywanie szans edukacyjnych dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. – Wolontariat, który proponujemy, to służba na rzecz rozwoju intelektualnego, społecznego i emocjonalnego dzieci kształcących się w naszej akademii – mówią organizatorzy.

W ramach akademii planowane są zajęcia ze śpiewu, gry na instrumentach: perkusyjnych, strunowych, klawiszowych.  Nauczyciele - wolontariusze PDPS poprowadzą ciekawe ćwiczenia edukacyjne służące doskonaleniu wymowy, percepcji wzrokowej, słuchowej, orientacji przestrzennej, rozwoju emocjonalnego, mówienia, czytania i pisania, a także będą organizowali zajęcia z retoryki, kaligrafii, z  dziedziny fizyki, matematyki, sztuki, ikebany, grafiki komputerowej i języka angielskiego dostosowanych do wieku dziecka

Uczeń Akademii "Super Dziecko" wraz z nauczycielem - wolontariuszem prowadzić będzie indeks sukcesów, gdzie wpisane zostaną najważniejsze osiągnięcia danego dnia. Każde dziecko posiadać będzie swojego darczyńcę - fundatora indeksu sukcesów, przed którym osobiście lub za pośrednictwem Internetu pochwali się swoimi osiągnięciami.

-- Jeśli chcesz zostać wolontariuszem zapraszamy do kontaktu. Po szkoleniu otrzymasz certyfikat upoważniający Cię do podejmowania wszelkich działań na rzecz WSB NLU Wydziału Zamiejscowego w Tarnowie oraz Stowarzyszenia PDPS. Dodatkowo praca jaką będziesz wykonywał umożliwi Ci udział w licznych podróżach, nie tylko na terenie Polski, ale na całym świecie, a co za tym idzie naukę języków obcych. Zapewniamy, że dłuższa działalność zapewni Ci awans – dodają organizatorzy.

Zapisy email: stowarzyszenie@pdps.pl


 

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL