Nowy numer 42/2018 Archiwum

Kwiecień z Pismem Świętym

W Dębicy odbyły się kolejne warsztaty czytania Biblii.

W domu generalnym sióstr służebniczek dębickich odbyło się kolejne spotkanie z Biblią w ramach cyklu wykładów i nabożeństw związanych z Rokiem Wiary.

- Kwietniowe spotkanie zgromadziło ok. 100 osób. Według tradycyjnego już układu najpierw odbyła się część wykładowa na temat „Powstawanie Nowego Testamentu”. Modlitewna część w zakonnej kaplicy skupiła wszystkich na nabożeństwie Słowa Bożego. Przygotowane teksty biblijne wprowadzały wszystkich uczestników w wielkie wydarzenia związane ze zbawieniem całego świata i ukierunkowywały serca na Zmartwychwstałego Jezusa, który jako zwycięski, chce nas karmić i umacniać swym Słowem – informują siostry.

Ks. dr hab. Piotr Łabuda, prowadzący nabożeństwo zachęcał wszystkich do codziennego czytania Biblii, dzięki której człowiek może powstawać czyli też zmartwych-wstawać. – Na kolejne spotkanie zapraszamy 11 maja – dodają organizatorki.

  Spotkanie przy kawie
Archiwum Sióstr Służebniczek
  Modlitwa w kaplicy
Archiwum Sióstr Służebniczek
  Modlitwa w kaplicy
Archiwum Sióstr Służebniczek

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy