Nowy numer 20/2019 Archiwum

Angielski bez barier

Tarnów gościł uczniów i nauczycieli z 15 ośrodków w Polsce, kształcących dzieci z wadami słuchu.

W Zespole Szkół Specjalnych dla Niesłyszących i Słabo Słyszących w Tarnowie odbył się X Ogólnopolski Konkurs Znajomości Języka Angielskiego dla Niesłyszących i Słabo Słyszących. – W naszej szkole wielką wagę przywiązuje się do terapii mowy i wysokiego poziomu nauczania w tym również języka angielskiego. Spotkanie dzieci i młodzieży niesłyszącej to nie tylko rywalizacja w konkursie, ale też integracja środowiska, wspólna zabawa. Dla nauczycieli zaś okazja do wymiany doświadczenia i doskonalenie warsztatu pracy – mówią organizatorzy. Uczestnicy konkursu zwiedzali też miasto i poznali historię regionu.

W ubiegłym roku Katarzyna Radoń, uczennica tarnowskiej szkoły wygrała konkurs Języka Angielskiego we Wrocławiu w kategorii gimnazjów. W tym roku wygrana przypadła Olsztynowi, i tam też odbędzie się przyszłoroczny konkurs.

Nagrody wręczała zastępca prezydenta Tarnowa Krystyna Latała   Nagrody wręczała zastępca prezydenta Tarnowa Krystyna Latała
arch. organizatora
Do Tarnowa przyjechali uczniowie z 15 ośrodków   Do Tarnowa przyjechali uczniowie z 15 ośrodków
arch. organizatora
W tym roku wygrał Olsztyn, tam też odbędzie się następna edycja konkursu   W tym roku wygrał Olsztyn, tam też odbędzie się następna edycja konkursu
arch. organizatora

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL