Nowy Numer 21/2019 Archiwum

Droga dobrego życia

Coraz więcej młodych ludzi decyduje się powierzyć Jezusowi nie tylko to, co w nich piękne, ale przede wszystkim swoje słabości.

Do grupy RCS przy parafii pw. św. Kazimierza zapisało się ostatnio ponad 200 osób. – Ja jestem od początku w grupie. Ruch otworzył mnie na Pana Boga, pokazał, że można pozostać sobą i jednocześnie oddać swe życie Chrystusowi – mówi Marta Matuła. Dla jej rówieśnika, Mateusza Pogwizda, wejście do RCS-u było punktem zwrotnym w życiu. – Ruch odpowiada na problemy młodych. Sam miałem kłopoty z czystością. Bycie w RCS-ie było dla mnie wejściem na drogę naprawy mojego życia. Dziś czuję się szczęśliwym człowiekiem – mówi. 19 kwietnia odbyło się comiesięczne czuwanie sądeckiej grupy. Z okazji Tygodnia Biblijnego psalmy i pieśni uwielbienia wykonywał Sądecki Chór Gospel. W grupie RCS jest ponad 300 osób. Nie wszyscy są na każdym czuwaniu.

Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL