Nowy numer 8/2019 Archiwum

Co wiesz o życiu?

Audycje bioetyczne w RDN Małopolska.

Diecezjalna rozgłośnia przygotowała cykl audycji poświęconych najnowszemu dokumentowi KEP pt. „O wyzwaniach bioetycznych, przed którymi stoi współczesny człowiek”.

Gościem audycji jest ks. dr hab. Marek Kluz, teolog moralista, pracownik naukowy Wydziału Teologicznego UPJP II w Krakowie Sekcja w Tarnowie.

– Dokument dotyczy ochrony i obrony życia. Kościół chce ukazać, że zawsze będzie bronił życia. Kościół zwraca uwagę na aspekty, które dziś są dyskutowane i daje jasną wykładnię nauki moralnej – mówi ks. Kluz.

Audycje na antenie RDN Małopolska potrwają od dzisiaj, czyli 24 kwietnia do 30 kwietnia, z wyjątkiem niedzieli. Emisja cyklu o godz. 19.15.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL