Nowy numer 17/2019 Archiwum

Kąclowiaki w brązie

Parafialna drużyna LSO wróciła z Radomia z medalem Mistrzostw Polski LSO w Piłce Nożnej Halowej.

Drużyna piłkarska LSO z Kąclowej, która zdobyła mistrzowski tytuł w rozgrywkach diecezjalnych, zajęła III miejsce podczas Mistrzostw Polski LSO w Piłce Nożnej Halowej, które odbyły się w Radomiu.

- W skład drużyny wchodzili: Łukasz Gruca, Michał Matuła, Łukasz Główczyk, Arkadiusz Główczyk, Józef Góra, Damian Góra, Adrian Skraba i Dawid Motyka. Ponadto Michał Matuła został wybrany najlepszym bramkarzem mistrzostw - informuje parafia w Kąclowej.

W ogólnopolskich rozgrywkach wzięła także udział drużyna chłopców z Dąbrowy Tarnowskiej. Brązowi medaliści z Kąclowej już szósty raz przywożą trofeum z ogólnopolskiego turnieju piłki nożnej halowej. Opiekunem drużyny jest ks. Marcin Łazarz. W przygotowaniu chłopców pomagali też miejscowi nauczyciele.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL