Nowy numer 48/2020 Archiwum

Maj zakochanych, czyli…

Czas na randkę z córką

To nic niebywałego zaprosić swoją córkę na wyjątkowe spotkanie. Jedni nazwą to randką – bo to przecież spotkanie z ukochaną osobą, inni … warsztatami. Nie jest ważne nazewnictwo. Ważne sedno, czyli zbliżająca się konferencja „Tato&Córka - nowe spojrzenie”.

Dzięki takim spotkaniom ojcowie mają szansę na nowo odkryć swoje ojcostwo. Uświadomić sobie, jak ważne miejsce zajmują w życiu swojej córki, jak ich relacja wpływa na jej tożsamość, postrzeganie siebie, a w dorosłym życiu na budowaniu relacji z innymi mężczyznami. Wszak ojciec to pierwszy mężczyzna w życiu małej księżniczki. Co zrobić, by to ojcostwo najlepiej przeżyć? Odpowiedź można znaleźć podczas warsztatów organizowanych przez Inicjatywę Tato.net i co ważne - w spotkaniu biorą udział ojcowie z córkami. Jak mówią trenerzy prowadzący te spotkania – to nie jest nauka ojcostwa, bo w każdym tacie drzemie wyjątkowa siła. Potrzeba jedynie wydobyć ją na światło dzienne. Korzyści mnóstwo, tak dla ojca, a przede wszystkim dla córki.

Najbliższe spotkanie odbędzie się w Starym Sączu. Więcej informacji TUTAJ

A co z ojcami, którzy mają tylko synów, albo dopiero oczekują narodzin swego pierwszego dziecka. Z myślą o nich organizowane są weekendowe warsztaty „7 sekretów efektywnego ojcostwa". W pierwszy dzień omawiany jest temat „Jak żona może pomóc mężowi być lepszym ojcem” i na to spotkanie zaproszeni są małżonkowie. Drugi i trzeci dzień zarezerwowany jest tylko dla panów. Najbliższe warsztaty odbędą się w Tarnowie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama