Nowy numer 20/2019 Archiwum

Największe „biuro podróży”

Wakacje z Bogiem, w górach i nad morzem, proponują diecezjanom ruchy, stowarzyszenia i tarnowska Kuria Diecezjalna.

Od kilkudziesięciu lat diecezja tarnowska organizuje wakacyjny wypoczynek dla dzieci, młodzieży i dorosłych w formie rekolekcji. - Oferta jest skierowana do dzieci, młodzieży i całych rodzin. To może być oaza lub obóz – informuje portal www.diecezja.tarnow.pl. Organizują je m.in. Kuria Diecezjalna w Tarnowie, Ruch Światło – Życie, KSM, Dziewczęca Służba Maryjna oraz Katolickie Stowarzyszenie „Cyrenejczyk”.

 – Mamy oazy w Kąclowej, I turnus (1-14 lipca), II turnus (14-27 lipca) i w Łososinie Górnej 6-19 lipca. Zapraszamy zarówno osoby niepełnosprawne, jak i młodzież, która pragnie dzielić się dobrocią i pomocą z ludźmi potrzebującymi. Wszelkie pozostałe informacje można znaleźć na stronie www.cyrenejczyk.com – mówi ks. Robert Pociecha.

Propozycją na wakacje są także Piesza Pielgrzymka Tarnowska na Jasną Górę oraz Miasteczko Modlitewne w Zabawie. Pozostałe informacje o wakacjach z Bogiem można znaleźć na stronie www.wartosciowewakacje.pl

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL