Nowy numer 48/2020 Archiwum

Boży last minute

Dzieci odliczają już dni do końca roku szkolnego i rozpoczęcia wakacji. To, jakie one będą, w dużej mierze zależy od rodziców, którzy decydują o formie wypoczynku swoich dzieci.

Jak co roku ofert jest całe mnóstwo. Nie wszystkie jednak są wartościowe, jak choćby zapowiadany I ogólnopolski zjazd pogan, który ma się odbyć w sierpniu w Łodzi, o czym pisała niedawno Rzeczpospolita. Organizatorzy spodziewają się na nim ponad tysiąc sympatyków, bo ich zdaniem pogaństwo zaczyna się u nas odradzać. To na szczęście ich subiektywna opinia, która jednocześnie pokazuje, że nie każda oferta wakacyjna jest właściwa.

Warto więc wybrać te, które nie tylko nie budzą wątpliwości, ale jeszcze niosą ze sobą wiele dobrego. Wątpliwości nie ma w przypadku wakacji firmowanych przez nasze diecezjalne instytucje kościelne. Jak co roku jest ich całe mnóstwo. Adresowane są zarówno do dzieci, młodzieży, dorosłych, osób zdrowych, jak i niepełnosprawnych. To zarówno kilkunastodniowe wyjazdy w atrakcyjne miejsca Polski, jak i ciekawe zajęcia organizowane w miejscu zamieszkania. To połączenie wypoczynku z modlitwą, bo przecież w życiu chrześcijanina nie ma wakacji od Boga.

Pełną ofertę wakacyjnego wypoczynku można znaleźć na stronie www.wartosciowewakacje.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama