GN 3/2021 Archiwum

Wejściówki dla internautów

Dla naszych internautów przygotowaliśmy cztery podwójne zaproszenia na koncert, który odbędzie się 30 czerwca.

Otrzymają je osoby, które do 24 VI, do godz. 10.00 na adres joanna.sadowska@gosc.pl przyślą e-meil z odpowiedzią na pytanie - którą rocznicę działalności obchodzi w tym roku tarnowski chór Gos.pl? Spośród prawidłowych odpowiedzi wylosujemy cztery osoby.

W e-mailu należy również podać adres do wysyłki i telefon kontaktowy, gdyż zaproszenia zostaną wysłane pocztą.

Koncert odbędzie się w ramach „Wakacyjnych Spotkań Zakochanych w Tarnowie” organizowanych przez Stowarzyszenie KANON. Wśród występujących nie zabraknie również tarnowskich muzyków i wokalistów z Gos.pl., który w tym roku świętuje 10 lecie istnienia.

Niedziela, 30 czerwca godz. 18.00. Centrum Sztuki Mościce. Rezerwacja miejsc na stronie http://www.zakochaniwtarnowie.pl/rezerwacje.

Koncert poprzedzą warsztaty „Trzy dni z TGD". TGD to zespół śpiewający muzykę pop-gospel. Do tej pory zespół wydał 9 albumów, zagrał 3 koncerty telewizyjne (TVP i Religia Tv) i 3 radiowe (PR „Trójka"). Brał udział w wielu festiwalach muzycznych, produkcjach płytowych i telewizyjnych współpracując m.in. z: Elżbietą Skrętkowską, Mieczysławem Szcześniakiem, Grażyną Łobaszewską, Adamem Sztabą i grupą DeMono.

Warsztaty odbędą się 28 – 30 VI w Tarnowie, w hotelu Cristal Park. Warsztaty wokalne „grupowe" prowadzić będzie Piotr Nazaruk. Na zakończenie warsztatów wszyscy uczestnicy wystąpią razem z TGD w koncercie finałowym. Szczegółowe informacje na temat 3-dniowych warsztatów z TGD można znaleźć na stronie www.tgd.kdm.pl. Zgłoszenia i zapytania dla osób z Tarnowa, które chcą wziąć udział w warsztatach należy przesyłać na adres kontakt@zakochaniwtarnowie.pl .

Głównym Partnerem projektu jest Grupa Azoty oraz Hotel Cristal Park.

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama