Nowy numer 48/2020 Archiwum

Parafialne pożegnanie lata

Na pożegnanie lata w parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Biadolinach Radłowskich oddział Akcji Katolickiej zorganizował mini festyn.

W niedzielę, 15 września teren przy świetlicy parafialnej zamienił się w wesołe miasteczko z różnorodnymi atrakcjami i miejscami do zabaw i konkursów. Impreza, zorganizowana przez oddział Akcji Katolickiej, zintegrowała wspólnotę parafialną i dostarczyła wielu atrakcji, szczególnie najmłodszym. Z myślą o nich przygotowano pokaz straży pożarnej, dmuchańce, malowanie twarzy, przejazd na kucyku, czy strzelanie z pistoletów wodnych. Najmłodsi uczestnicy bawili się też m.in. na dmuchanej zjeżdżalni, placu zabaw i trampolinach.

Festyn stał się okazją do przeprowadzenia konkursu piosenki karaoke i Twister, Memory, chusty animacyjnej, jak również wyścigu we worku. Dużym powodzeniem cieszył się też konkurs przeciągania liny.

Najmłodsi uczestnicy bawili się m.in. na dmuchanej zjeżdżalni udostepnionej dzięki SKOK Jaworzno   Najmłodsi uczestnicy bawili się m.in. na dmuchanej zjeżdżalni udostepnionej dzięki SKOK Jaworzno
arch. organizatora
Mini festyn   Mini festyn
arch. organizatora
Spotkanie zorganizował parafialny oddział AK   Spotkanie zorganizował parafialny oddział AK
arch. organizatora

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama