Nowy numer 24/2018 Archiwum

Parafialne pożegnanie lata

Na pożegnanie lata w parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Biadolinach Radłowskich oddział Akcji Katolickiej zorganizował mini festyn.

W niedzielę, 15 września teren przy świetlicy parafialnej zamienił się w wesołe miasteczko z różnorodnymi atrakcjami i miejscami do zabaw i konkursów. Impreza, zorganizowana przez oddział Akcji Katolickiej, zintegrowała wspólnotę parafialną i dostarczyła wielu atrakcji, szczególnie najmłodszym. Z myślą o nich przygotowano pokaz straży pożarnej, dmuchańce, malowanie twarzy, przejazd na kucyku, czy strzelanie z pistoletów wodnych. Najmłodsi uczestnicy bawili się też m.in. na dmuchanej zjeżdżalni, placu zabaw i trampolinach.

Festyn stał się okazją do przeprowadzenia konkursu piosenki karaoke i Twister, Memory, chusty animacyjnej, jak również wyścigu we worku. Dużym powodzeniem cieszył się też konkurs przeciągania liny.

  Najmłodsi uczestnicy bawili się m.in. na dmuchanej zjeżdżalni udostepnionej dzięki SKOK Jaworzno
arch. organizatora
  Mini festyn
arch. organizatora
  Spotkanie zorganizował parafialny oddział AK
arch. organizatora

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma