Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Zabawa w Jadownikach

Młodzi z Szkolnego Koła Caritas witali z niepełnosprawnymi rok szkolny.

Młodzież ze Szkolnego Koła Caritas z Zabawy wraz z opiekunami udała się do Ośrodka Opiekuńczo-Rehabilitacyjnego w Jadownikach Mokrych. Uczestniczyła tam we wspólnej zabawie integracyjnej. W ten sposób chciano przywitać rozpoczynający się nowy rok szkolny i katechetyczny 2013/2014 w niepublicznej szkole specjalnej.

- Wspólna zabawa przyniosła wiele radości i uśmiechu na twarzy nie tylko niepełnosprawnym. Takie akcje bardzo łączą ludzi i uświadamiają, że człowiek chory, a zwłaszcza dziecko, jest ważny dla Pana Boga, bo on jest Miłością - mówi ks. Marcin Minorczyk.

Młodzież z SKC w Zabawie podkreśla wartość pomagania. - Zbliżyłam się do osób niepełnosprawnych - mówi Natalia Nowak. - Cieszę się, że mogę choć w taki sposób być pomocny - dodaje Marcin Marek.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma