Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Ikona Jezusa w Podegrodziu przejdź do galerii

Ziemię bł. o. Papczyńskiego nawiedził obraz Jezusa Miłosiernego.

Od 19 do 20 września parafia Podegrodzie przeżywała uroczystość nawiedzenia obrazu Jezusa Miłosiernego wraz z relikwiami św. siostry Faustyny i bł. Jana Pawła II. Przed kościołem z proboszczem parafii obraz i relikwie witał bp Andrzej Jeż, który przewodniczył pierwszej Mszy św. peregrynacyjnej. - To dla nas wyjątkowy czas, bowiem rozpoczynamy przeżywanie 1000-lecia naszej parafii – mówi ks. dziekan Józef Wałaszek, proboszcz z Podegrodzia.

W parafii peregrynację poprzedziły trzydniowe rekolekcje formacyjne, które poprowadził ks. Wiesław Majca, proboszcz parafii Łukowica i dziekan dekanatu łąckiego. Po Podegrodziu następną parafią, którą nawiedził cudowny wizerunek, była Żeleźnikowa.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma