Nowy numer 24/2018 Archiwum

Przy Sercu Jezusa przejdź do galerii

Członkowie Arcybractwa Straży Honorowej NSPJ pielgrzymowali do Brzeska.

Członkowie Arcybractwa Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa uczestniczyli w swej diecezjalnej pielgrzymce. Modlitewne spotkanie odbyło się w kościele św. Jakuba i NMP Matki Kościoła w Brzesku. - Odkąd należymy do Arcybractwa, odczuwamy większy pokój serca, łatwiej nam znosić codzienne trudności, podejmować ważne decyzje - mówią członkowie Arcybractwa z Jazowska i Biadolin Radłowskich.

Mszy św. koncelebrowanej przez księży opiekunów poszczególnych grup przewodniczył bp Władysław Bobowski. - Jesteście ludźmi modlitwy i wiecie, że modlitwa jest dla wierzącego czymś koniecznym. Niestety, obserwuje się odchodzenie ludzi od życia modlitewnego, dlatego tym bardziej jest potrzebne wasze świadectwo trwania przy Bogu, przy miłującym sercu Jego Syna - mówił do zgromadzonych kaznodzieja.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma