Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Pierwsze miejsce w Polsce

Tarnowskie Centrum Informacji najlepsze z najlepszych.

Podczas odbywających się krajowych obchodów Światowego Dnia Turystyki, połączonego z obchodami jubileuszu 50-lecia systemu informacji turystycznej w Polsce, na uroczystej gali w Teatrze Polskim w Warszawie wręczono nagrody w konkursie „Na najlepszy punkt informacji turystycznej w Polsce".

W okolicznościowej, związanej z okrągłym jubileuszem, kategorii „najlepsi z najlepszych" pierwsze miejsce zajęło Tarnowskie Centrum Informacji. Statuetkę i dyplom z rąk Wiceminister Sportu i Turystyki Katarzyny Sobierajskiej i Prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej Rafała Szmytke odebrał Marcin Pałach, dyrektor TCI .

Tarnowskie Centrum Informacji od lat znajduje się w czołówce najlepszych centrów informacji turystycznej w Polsce. W latach: 2008, 2010 i 2012 otrzymywało tytuły „Najlepsze centrum it w Polsce" w organizowanym przez POT ogólnopolskim konkursie.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma