Nowy numer 42/2019 Archiwum

Drodzy Diecezjanie!

Gorąco zapraszam Was do uczestniczenia w Radiowo-Internetowym Studium Biblijnym, które od tej niedzieli rozpoczyna kolejny rok swojej działalności.

W ramach wykładów prowadzonych przez tarnowskich biblistów zostaną przybliżone słuchaczom „najtrudniejsze karty Biblii”. Serdecznie zapraszam tych, którzy jeszcze nie uczestniczyli w tego rodzaju spotkaniach, aby zapisali się drogą listowną lub elektroniczną. Wszyscy oni będą mieli możliwość otrzymania materiałów z poszczególnych wykładów, a na koniec cyklu, szansę sprawdzenia swoich wiadomości i otrzymania pamiątkowego dyplomu ukończenia Studium Biblijnego.

Audycje Studium Biblijnego będą emitowane na falach Diecezjalnego Radia RDN Małopolska oraz RDN Nowy Sącz w każdą niedzielę o godz. 14.30 oraz powtarzane w poniedziałki po wiadomościach o godz. 20.00. Szczegółowe informacje o działalności Studium Biblijnego można znaleźć w bieżącym wydaniu Tarnowskiego Gościa Niedzielnego, na stronie internetowej Diecezji Tarnowskiej oraz na afiszach, które zostały rozesłane do każdej parafii.

Drodzy Diecezjanie! Zachęcam Was do skorzystania z tej niezwykle cennej oferty, także jako swoistej formy katechezy dla dorosłych. Głębsze poznawanie Pisma Świętego z pewnością przybliży Was do Chrystusa, oświeci blaskiem Jego mądrości i nada waszemu życiu nową treść.

Wszystkim Słuchaczom Radiowo-Internetowego Studium Biblijnego życzę wytrwałości oraz niegasnącego entuzjazmu podczas spotkań ze Słowem Bożym.

W tym duchu udzielam Wam pasterskiego błogosławieństwa!

† Andrzej Jeż

Drodzy Diecezjanie!  

 

« 1 »

Pytanie

Pod jaką nazwą znana jest pieśń wyśpiewana przez Maryję?
Odpowiedzi z podaniem tradycyjnego adresu pocztowego prosimy przesyłać e-mailem na adres: studium@gosc.pl
lub pocztą tradycyjną:

"Gość Niedzielny" Plac Katedralny 1
33-100 Tarnów

Administratorem danych osobowych jest Instytut Gość Media (Organizator). Dane osobowe są przetwarzane na podstawie Pani/Pana zgody, w celu przeprowadzenia konkursu, przez okres do zakończenia całego postępowania konkursowego. Dane osobowe mogą być udostępniane uprawnionym organom. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego. W każdym momencie zgody na przetwarzanie danych w celu przeprowadzenia konkursu jak i opublikowanie wyników mogą zostać wycofane przez kontakt na adres e-mail: sekretariat@igomedia.pl.

Zgłoszenie

 "Gość Niedzielny"
Ul. Katedralna 1
33-100 Tarnów

lub na adres
studium@gosc.pl

Sponsor