Nowy numer 49/2020 Archiwum

Biblia, nasza ojczyzna

Gość Tarnowski razem ze Studium Biblijnym.

W najbliższą niedzielę radio RDN Małopolska wyemituje pierwszą, powakacyjną audycję Radiowo–Internetowego Studium Biblijnego. Tegoroczną nowością wykładów w eterze będzie nowa odsłona strony internetowej studium. Od dzisiaj, 27 IX działa ona jako podstrona internetowego wydania naszego tarnowskiego „Gościa Niedzielnego”. Z tej strony będzie można nie tylko pobrać wersję tekstową wykładów, ale również pliki dźwiękowe emitowanych tekstów. Już działa biblioteka biblijna, gdzie można przeczytać o wartościowych publikacjach na temat Pisma św. oraz lectio divina, która pomaga w czytaniu i rozważaniu Biblii.

Na naszej stronie można również zadać pytanie dotyczące Pisma Świętego, na które odpowiedzą wykładowcy studium. Co tydzień zamieszczane też będzie nowe pytanie konkursowe studium. I co najważniejsze dla słuchaczy, już można zgłaszać swe uczestnictwo w wykładach.

Tarnowianin Roman Brandstaetter, mówił o Biblii, że jest jego ojczyzną, jego polską ziemią. Czy da się więc żyć na tej ziemi, nie znając najważniejszych słów. Studium to okazja, by być bliżej tej najważniejszej i najpiękniejszej Księgi Życia.


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama