Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Zrobili raban

W ramach Dni Mościc 5 października na placu św. Antoniego w Tarnowie odbył się "Mościcki Raban".

- Mamy robić raban, powiedział w Rio de Janerio papież Franciszek. Więc go robimy - mówią organizatorzy. - To wspólna zabawa dla całych rodzin, która może przyciągnąć ludzi do Boga - podkreślają.

W ramach pikniku odbył się mecz piłki nożnej „KL - księża i lektorzy” kontra „OS - ojcowie i synowie”. Po świetnej dogrywce zwyciężyła drużyna KL. Ponadto była sztafeta rodzinna, koncerty: John Mayer Acoustic Experience, Arkadio i Betel.

Całość imprezy animował Balmistrz, a nad zapleczem gastronomicznym czuwały mościckie rodziny. Festyn przygotowała młodzież wraz z ks. Arturem Mularzem, dzięki wsparciu Grupy Azoty - głównego partnera.


  Parafialna gastronomia i najlepsi kucharze
B. Juszczyk
  Nastrojowo i widowiskowo, czyli Mościcki Raban
B. Juszczyk

 

« 1 »

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma