Nowy numer 24/2018 Archiwum

Ciastka z sercem

Dzieci i młodzież z PDM w Grybowie włączą się w pomoc misjom.

W parafii św. Katarzyny w Grybowie zostanie przeprowadzona 20 października akcja „Serce za serce”. – Specjalnie przygotowane przez dzieci i młodzież ciasteczka w kształcie serduszka z naklejką i obrazkiem misyjnym mają zachęcić parafian i pielgrzymów do okazania miłosiernego serca poprzez modlitwę i ofiarę na rzecz działalności misyjnej Kościoła – mówi ks. Janusz Szpilowski.

Akcja jest częścią obchodów Tygodnia Misyjnego, który rozpocznie Światowy Dzień Misyjny. – Złożone ofiary będą konkretnym wsparciem dla misjonarzy w ich trudzie głoszenia Ewangelii. Misjonarz potrafi zaspokoić w człowieku „głód Boga”, nam pozostaje do zaspokojenia „głód chleba”, ponieważ głodne dziecko nie będzie słuchało nawet najpiękniejszych słów z Ewangelii – dodaje ks. Szpilowski.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma