Nowy numer 3/2019 Archiwum

Konkurs "Gościa Tarnowskiego"

Zapraszamy do udziału w "gościowym" konkursie.

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy jedną z najnowszych publikacji Biblosu „Wierzę… i chcę o tym rozmawiać”. Książka jest zapisem rozmów Rafała Urbasia z ks. Czesławem Noworolnikiem, a najważniejszym tematem książki jest odpowiedź na pytania „w Kogo wierzymy?” i „jak wierzyć dzisiaj?”.

Druga pozycja, również wydana przez „Biblos”  to książka „Odkrywać skarb wiary” ks. Romana Stafina. To przewodnik, który prowadzi czytelnika w liturgicznym kluczu od początku do końca Mszy św. Ponadto, w konkursie można również wygrać komplet publikacji o gminie Borzęcin.

Aby wziąć udział w konkursie należy do 12 XI przesłać na adres redakcji tarnow@gosc.pl odpowiedź na pytanie: Ile jest modlitw eucharystycznych? Wraz z odpowiedzią prosimy o podanie adresu do korespondencji.

Spośród osób, które przyślą poprawne odpowiedzi, wylosujemy pięć, do których wyślemy konkursowe publikacje. Lista zwycięzców zostanie podana na naszej stronie internetowej 13 XI.

 

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy