Nowy numer 42/2018 Archiwum

Nagrody rozlosowane

„Gościowy” konkurs rozstrzygnięty.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszym konkursie, a było tych osób bardzo dużo i to z całej Polski. W konkursie zadaliśmy pytanie: Ile jest modlitw eucharystycznych? Prawidłowa odpowiedź - jest 10 modlitw eucharystycznych.

Spośród osób, które znały dobrą odpowiedź rozlosowaliśmy publikacje „Biblosu” oraz Gminnej Biblioteki Publicznej w Borzęcinie.

Książkę „Wierzę… i chcę o tym rozmawiać” wylosowały Elżbieta Filipowska z Rabkowej oraz Justyna Borowiec z Wierzchowiny. „Odkrywać skarb wiary” wyślemy do Jadwigi Kawka z Rudy i Józefa Pajora z Tarnowa, a komplet publikacji o gminie Borzęcin do Zofii Szyputa z Sulechowa.

Zwycięzcom gratulujemy i już dziś zapraszamy do udziału w kolejnym konkursie, który ogłoszony zostanie 6 XII, w dniu św. Mikołaja.

« 1 »
TAGI:

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy