Nowy numer 3/2019 Archiwum

Z bohaterami wiary

Nawiedzenie relikwii bł. Josego Sancheza del Rio oraz bł. Karoliny Kózkówny w Tarnowie-Mościcach.

Parafia NMP Królowej Polski w Tarnowie - Mościcach zaprasza na trzydniowe uroczystości. -- Na zakończenie Roku Wiary dniach gościć będziemy w naszej parafii relikwie: bł. Jose Sancheza del Rio (14 - letniego męczennika) i bł. Karoliny Kózkówny (16 - letniej męczennicy), młodych bohaterów wiary, którzy  objawiają moc Bożej łaski i wielkość człowieka odważnego wiarą – mówi ks. Artur Ważny, proboszcz.

Nawiedzenie relikwii bł. Jose Sanchez del Rio oraz bł. Karoliny Kózkówny

Sobota, 23 listopada:

-  19.00 – Projekcja filmu: “Cristiada”(bohaterem jest bł. Jose)

Niedziela, 24 listopada:

-  11.30 – Uroczyste wniesienie relikwii i Msza z błog. dzieci relikwiami bł. Jose i bł. Karoliny

-  14.30 – Projekcja filmu: “Cristiada”(bohaterem jest bł. Jose)

-  17.00 – Msza i modlitwa o męstwo oraz odwagę w wyznawaniu wiary dla Ojców i Synów

-  19.00 – Msza, po niej adoracja i modlitwa uwielbienia Boga wraz ze świętymi za dar wiary; Dziękczynienie za Rok Wiary – Zamknięcie Roku Wiary

-  21.00 – Apel Jasnogórski

Poniedziałek, 25 listopada:

- 12.00 – Msza za dzieci – o pogłębienie wiary (zapraszamy dzieci, rodziców, opiekunów) – błogosławieństwo relikwiami bł. Jose i bł. Karoliny

- 13.30 – Msza za młodych – o odkrycie, pogłębienie i odwagę w wyznawaniu wiary; błogosławieństwo relikwiami bł. Jose i bł. Karoliny (zapraszamy młodzież ze szkół)

-18.00 – Msza i zakończenie nawiedzenia relikwii bł. Jose i bł. Karoliny, błogosławieństwo relikwiami bł. Jose i bł. Karoliny.

 

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy