Nowy numer 42/2019 Archiwum

Mikołaj na Filipiny

Uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego w Tarnowie wspierają mieszkańców Filipin.

-- Zamiast mikołajek klasowych chcemy zorganizować „mikołajki bez granic", a pieniądze przeznaczone na prezenty przekazać na rzecz ofiar kataklizmu – mówią uczniowie 3 L, pomysłodawcy akcji. Liczą oni, że do akcji przyłączą się także uczniowie innych tarnowskich szkół. W tym celu utworzyli stronę na FB.Przekieruj kwotę przeznaczoną na prezent (ok. 30 zł) na Filipiny! Dystans nie ma znaczenia. Bądź solidarny- bez granic. Zaangażujcie się, naprawdę! Tę kwotę i tak przeznaczycie na prezent klasowy, a jeśli zbierzemy się razem, to naprawdę możemy pomóc – zachęcają.

Zebrane pieniądze zostaną wpłacone na konto Polskiej Akcji Humanitarnej. Więcej informacji na temat akcji udziela pani Ewa Ciesielczyk, tel. 14  688 84 40.

Plakat akcji   Plakat akcji
arch. org.

 

 

 

 

 

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL