Nowy numer 21/2018 Archiwum

Ksawery zerwał dach z kościoła

Wiatr zniszczył dach na kościele pw. Miłosierdzia Bożego w Dębicy.

Wiejący od dwóch dni Ksawery uszkodził dach na kościele pw. Miłosierdzia Bożego w Dębicy, zrywając blachę, która spadła na sąsiednią posesję. Na szczęście, nikomu nic się nie stało.

- To stało się wczesnym rankiem. Wiatr zerwał blachę wraz z krokwiami i odeskowaniem. W sumie około 400 metrów kwadratowych. Na szczęście, na parkingu nie było samochodów ani ludzi. Strażacy już uporali się z robotą - mówi ks. Tomasz Kozioł z par. Miłosierdzia Bożego w Dębicy.

Strażacy w Małopolsce i na Podkarpaciu wiele razy interweniowali, usuwając szkody powstałe w wyniku wiatru. Wiele gospodarstw na Sądecczyźnie jest pozbawionych prądu.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma