Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Sprawili radość przejdź do galerii

600 paczek trafiło do pacjentów Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie Prokocimiu.

Szkolne Koła Caritas z gimnazjum "UKonarskiego" w Tarnowie, nr 2 w Mielcu, razem z radiem RDN Małopolska zorganizowały akcję zbierania prezentów dla pacjentów Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Prokocimiu. W akcję włączyli się również Caritas Diecezji Tarnowskiej, Lasy Państwowe, Grupa Azoty, starostwo powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej i Mielcu i wielu anonimowych darczyńców.

W sumie prawie 600 paczek trafiło do najmłodszych pacjentów oddziału onkologii i hematologii szpitala w Prokocimiu. - Na święta przybywa do nas bardzo wielu Mikołajów, niemniej jednak akcja z Tarnowa była największa - mówią pracownicy szpitala. Radości z otrzymanych prezentów  nie kryły dzieci i ich rodzice. - Dzięki waszej akcji na twarzy mojego synka pojawił się uśmiech - mówi pani Anna z Tarnowa.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma