Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Antynagroda roku 2013

Tarnowska posłanka nominowana do antynagrody roku Herod 2013.

Tarnowska posłanka Urszula Augustyn (PO) została nominowana przez Fundację Pro - Prawo do życia do antynagrody Herod 2013. Ma ona być przyznawana najbardziej obłudnemu i obojętnemu politykowi na los dzieci nienarodzonych. Fundacja przedstawiła pięć nominacji: Bartoszowi Arłukowiczowi, Ewie Kopacz, Donaldowi Tuskowi, Markowi Michalakowi i Urszuli Augustyn. Przyznanie antynagrody ma nastąpić w głosowaniu internetowym. Głosowanie na stronie stopaborcji.pl potrwa do 27 grudnia. Osoba, która zbierze najwięcej głosów otrzyma w święto Świętych Młodzianków (28 grudnia), zamordowanych przez obłudnego króla Heroda, nagrodę "krwawego srebrnika".

- Urszula Augustyn, posłanka PO. Publicznie prezentuje się jako katoliczka. Przed 2005 rokiem współpracowała z "Gościem Niedzielnym", Radiem Plus Tarnów, współtworzyła polską wersję Radia Watykańskiego. Była dziennikarką w Biurze Prasowym Konferencji Episkopatu Polski oraz Członkiem Zarządu Katolickiego Centrum Edukacji Młodzieży "KANA" w Tarnowie. Zapewne wielu wyborców głosowało na nią w przekonaniu, że będzie bronić nauki moralnej Kościoła, a zwłaszcza prawa do życia dzieci przed narodzeniem. Tymczasem w czasie wrześniowego głosowania p. Augustyn poparła prawo do zabijania - uzasadnia nominację fundacja.

« 1 »
TAGI:

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma