Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Wyniki konkursu

Zakończyliśmy konkurs, w którym można było wygrać kalendarz książkowy na 2014 rok.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszym konkursie - zarówno osobom z naszej diecezji, jak i tym spoza niej. A pytanie brzmiało: „Które stowarzyszenie młodzieży z diecezji tarnowskiej obchodzi w styczniu jubileusz 20-lecia?". Prawidłowa odpowiedź to – Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży.

Wśród osób, które nadesłały prawidłową odpowiedź, wylosowaliśmy dziesięć, do których wyślemy nagrody.

Laureatami konkursu zostali: Karolina Pietras z Bochni, Magdalena Nowak z Kamionki Wielkiej, Rafał Piekara z Łodzi, Stanisław Andrzej Gumny z Mielca, Sławomir Czub z Tarnowa, Adrianna Smoleń z Nowego Sącza, Tomasz Haraf z Jastrzębi, Zuzanna Siwa z Nowego Wiśnicza, Marcin Strzesak ze Zbylitowskiej Góry i Sylwia Uroda z Lublina.

 

« 1 »
TAGI:

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma