Nowy numer 48/2020 Archiwum

Profesjonalizm i kreatywność

Magdalena Iwaniec, prezes Klubu Dobrze Nastawionych RDN Małopolska zajęła czwarte miejsce wśród „Zdobywców Eteru 2013”. To plebiscyt zorganizowany przez portalmedialny.pl

To jedyny w Polsce regularny plebiscyt dotyczący radia, organizowany przez portalmedialny.pl. Magdalena Iwaniec, prezes radiowego "Klubu dobrze Nastawionych" zajęła czwarte miejsce. Nominacje otrzymała za profesjonalizm i kreatywność. – Cieszę się, że dostrzeżono może mój nietypowy styl pracy. Może troszkę odmienny od przyjętych standardów dziennikarskich. Prowadzę "Klub dobrze nastawionych” i ludzie z którymi się spotykam są dobrze nastawieni. Jeżeli mogę komuś sprawiać swoją pracą przyjemność, jeżeli ktoś słucha moich audycji i choć trochę poprawi mu to nastrój to bardzo się cieszę. Takie jest moje zadanie. Ludzie potrzebują tego optymizmu – mówi.

– Magdalena Iwaniec znalazła się w gronie tak wybitnych postaci uznanych w polskiej radiofonii jak Artur Andrus, czy Kuba Strzyczkowski – dodaje ks. Jacek Miszczak, dyrektor RDN Małopolska i RDN Nowy Sacz. – Zajęcie czwartego miejsca w plebiscycie 'Zdobywców Eteru 2013” jest ogromnym wyróżnieniem, nie tylko dla pani Magdaleny, ale też dla radia, gdzie audycja, którą pani Magdalena przygotowuje jest emitowana na falach eteru a my jesteśmy jedynym radiem katolickim i regionalnym działającym w Polsce, którego pracownik został wyróżniony w tym plebiscycie.

Nagroda Specjalna "Zdobywców Eteru 2013" – złota dziesiątka:

1. Artur Andrus (Trójka)
2. Tomasz Olbratowski (RMF FM)
3. Tomasz Zimoch (Polskie Radio)
4. Magdalena Iwaniec (RDN Małopolska)
5. Kuba Strzyczkowski (Trójka)
6. Grażyna Dobroń (Trójka)
7. Dariusz Rosiak (Trójka)
8. Piotr Stelmach (Trójka)
9. Zofia Sylwin (Trójka)     
10. Andrzej Siezieniewski (Polskie Radio)

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama