Nowy numer 33/2018 Archiwum

Sukces zbiórki makulatury

Bochnianie zebrali ponad 6 ton papieru na budowę studni.

W sobotę 8 marca od 7.00 do 17.00 Stowarzyszenie Rodzin Katolickich przy parafii św. Pawła w Bochni prowadziło zbiórkę makulatury. – Dochód uzyskany z jej utylizacji będzie przekazany na budowę studni głębinowej w Sudanie Południowym – mówi Maria Ślusarz.

Stowarzyszenie włączyło się w akcję „Makulatura na misje” we współpracy z Instytutem im. Filipa Adwenta. Studnia będzie nosiła jego imię. – Był człowiekiem zasłużonym dla Polski. Organizował transporty z pomocą humanitarną do naszej ojczyzny, był posłem w Parlamencie Europejskim reprezentującym Podkarpacie – wyjaśnia Paweł Stobnicki z Instytutu.

Przez cały dzień zbiórki udało się zebrać ponad 6 tys. kilogramów makulatury, co dało kwotę 1520 złotych.  

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma