Nowy numer 47/2020 Archiwum

Alleluja po małopolsku

Województwo Małopolskie ogłasza konkurs na inspirowaną kulturą ludową pamiątkę z Małopolski, służącą promocji regionu w okresie Wielkanocy.

Celem konkursu jest również promocja bogactwa i zasobów kultury ludowej, jako źródła inspiracji oraz pozyskanie nowych, ciekawych i oryginalnych pomysłów, wzorów pamiątki promującej region.

Prace, w dwóch kategoriach (tradycyjna – „Alleluja po małopolsku” oraz na wesoło – „Odbiła mi palma”) można zgłaszać do 26 marca 2014 r. w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego.

Konkurs skierowany jest do twórców i artystów, którzy prowadzą działalność gospodarczą lub są zrzeszeni w stowarzyszeniach twórców i artystów, jak również do  innych  podmiotów i osób fizycznych, prowadzących działalność w zakresie produkcji pamiątek. Zwycięzcy otrzymają do 1500 zł tytułem zakupu praw autorskich do projektu pamiątki. Nagrodą główną jest zlecenie produkcji i dostawy ok. 60 szt. zwycięskiej pamiątki. Także internauci będą mogli wybrać swojego faworyta w głosowaniu na www.facebook.com/lubiemalopolske.

Finał konkursu odbędzie się we wsi Wielkanoc (gmina Gołcza, powiat miechowski, Małopolska) jedynej miejscowości o takiej nazwie w Polsce i jednej z trzech na świecie. Szczegóły w regulaminie na www.malopolskie.pl, tel. 12 379 60 50.

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama