Nowy numer 33/2018 Archiwum

Pomoc dla Ukrainy

Stowarzyszenie Malta Służba Medyczna prosi o dary dla potrzebujących, którym zaczyna brakować żywności.

– Zwracamy się z prośbą o włączenie się w zbiórkę żywności długoterminowej dla osób potrzebujących z parafii ks. Zbigniewa Pabiana, pochodzącego z naszej diecezji, a pracującego na Ukrainie w Miżyńcu – apeluje Grzegorz Olszówka, Koordynator Działań Socjalnych Stowarzyszenia Malta Służba Medyczna Oddział Tarnów.

Pomoc trafi też do osób potrzebujących będących pod opieką sióstr ze Zgromadzenia Sióstr Służebniczek NMP z Krysowic na Ukrainie. – W obecnej sytuacji gospodarczej i politycznej osobom niezamożnym zaczyna pomału brakować podstawowych produktów żywnościowych. Osoby proszące o pomoc są nam osobiście znane i nie ma tu mowy o jakichkolwiek nadużyciach – dodaje. Najpotrzebniejsze produkty to: konserwy mięsne i rybne, makaron,  ryż, kasza, olej, cukier, mąka. Dary przyjmowane są do końca marca.

Dary można przekazywać osobiście do p. Grzegorza Olszówki (Sekcja Dokumentacji i Rozliczeń Szpitala Wojewódzkiego im. św. Łukasza w Tarnowie I piętro obok SOR) lub na recepcję do pierwszego budynku Hotelu Pracowniczego obok szpitala (czynna całą dobę we wszystkie dni tygodnia).

« 1 »
TAGI:

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma