Nowy numer 24/2018 Archiwum

Anioł nie przyjdzie

Nie potwierdziły się ostatecznie primaaprilisowe informacje o powstaniu nowego dziennika religijno-społecznego „Gabriel codzienny”.

Zdementowano informację, jakoby od przyszłego roku miał się ukazywać nowy dziennik religijno-społeczny „Gabriel codzienny”.

– Mamy już swoje media, jak diecezjalna edycja „Gościa Niedzielnego” czy diecezjalne radio RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz. Nie ma żadnego powodu, by tworzyć coś nowego – ucinają dyskusję wokół rzekomo planowej gazety osoby odpowiedzialne za media w diecezji tarnowskiej.

Spieszymy z wyjaśnieniem. Podana wczoraj informacja była jedynie primaaprilisowym dowcipem. Mamy nadzieję, że nasi Czytelnicy docenili żart i nie poczuli się urażeni. Dziękujemy za wspólną zabawę.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma