Nowy numer 24/2018 Archiwum

Szlak jej męki przejdź do galerii

W nabożeństwie bierze udział także młodzież, która uczestniczy w diecezjalnym jubileuszu 100. rocznicy męczeńskiej śmierci bł. Karoliny i dziękczynieniu za kanonizację Jana Pawła II.

Wcześniej młodzi, którzy wzięli udział dzień wcześniej w Diecezjalnym Forum Młodzieży spotkali się pod gruszą bł. Karoliny, na świadectwach i podsumowaniu sobotniego forum. Po drodze krzyżowej szlakiem męczeństwa bł. Karoliny, którą poprowadził ks. Artur Ważny z Tarnowa-Mościc, przy ołtarzu polowym Mszy św. przewodniczył bp Stanisław Salaterski. Z Wał Rudy po Eucharystii młodzież, zanim odjechała do swych parafii modliła się jeszcze przy relikwiach bł. Karoliny w kościele w Zabawie.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma