Nowy numer 33/2018 Archiwum

Maszerują chłopcy… i dziewczęta

W Brzesku odbędzie się II Ogólnopolski Przegląd Musztry Klas Mundurowych. Małopolskę będzie reprezentować drużyna z Nowego Sącza.

W Brzesku 7 i 8 czerwca odbędzie się II Ogólnopolski Przegląd Musztry Klas Mundurowych. Finał małopolski miał miejsce w Woli Dębińskiej. Do ścisłej czołówki szkół i klas mundurowych w ogólnopolskich zawodach musztry zakwalifikowała się drużyna z Zespołu Szkół nr 2 im. Sybiraków w Nowym Sączu.

Pierwszego dnia zawodów, 7 czerwca od 11.30 do 16.30, zespoły zaprezentują program obowiązkowy musztry, zaś w niedzielę 8 czerwca od 10.00 do 14.00 program dowolny. Konkurs odbędzie się na Placu Kazimierza.

« 1 »
DO POBRANIA: |

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma