Nowy numer 22/2020 Archiwum

Mistrz spod siatki

Turniej, pod patronatem biskupa tarnowskiego Andrzeja Jeża, odbył się w ramach X Krynickich Spotkań z Kulturą Chrześcijańską.

- Zawody rozegrano w kategorii „open”, czyli bez podziału na kategorie wiekowe. Graliśmy systemem pucharowym w grach pojedynczych, z tym, że odpadający w 1. rundzie grali dalej w tzw. turnieju pocieszenia - informuje ks. Bogusław Skotarek, proboszcz parafii zdrojowej, organizator turnieju.

Zawody, dzięki uprzejmości burmistrza Krynicy-Zdroju oraz dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyły się na kortach MOSiR-u. W turnieju wzięło udział 14 księży. Arbitrem zawodów był sędzia ITF - Marian Znamierowski.

Zawody w Krynicy są jednym z etapów diecezjalnych przygotowań do Międzynarodowych Mistrzostw Polski Księży, które już po raz 14 odbędą się we wrześniu 2014 roku w Krakowie pod patronatem kard. Stanisława Dziwisza.

Wyniki turnieju głównego:

1 miejsce - ks. Andrzej Seidler - parafia Szynwałd

2 miejsce - ks. Krzysztof Jarmuła - parafia Staszkówka

3 miejsce - ks. Marek Kądziołka - parafia Domosławice

4 miejsce - ks. Bogusław Skotarek - parafia Krynica-Zdrój

Mistrz spod siatki   arch. Organizatora Mistrz spod siatki   arch. Organizatora

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W Turnieju Pocieszenia:

1 miejsce - ks. Wiesław Skrabacz - parafia Żeleźnikowa

2 miejsce - ks. Stanisław Ciurka - parafia Wierchomla Wielka

« 1 »
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama