Nowy numer 25/2018 Archiwum

Małżeństwa adwentowe

W parafii NMP Królowej Polski w Tarnowie-Mościcach zaczęło działać Duszpasterstwo Małżeństw Adwentowych, dla małżonków doświadczających niepłodności.

– Jeżeli Wasze małżeństwo dotyka niepłodność, szukacie wsparcia i pomocy, bo chcecie godzić Wasze życie z wiarą to te spotkania są właśnie dla Was – mówią organizatorzy.

Serdecznie zapraszamy na Msze św., które odbywają się w każdą pierwszą sobotę miesiąca o godz 16.00 (oprócz dni świątecznych i wakacji) w kościele pw. NMP Królowej Polski w Tarnowie-Mościcach (kaplica bł. Jana Pawła II, pod kaplicą adoracji).

Po Mszy św. chwila adoracji Najświętszego Sakramentu, po której zapraszamy na plebanię na spotkanie. Opiekunem duchowym małżonków jest ks. Artur Ważny, proboszcz.

Najbliższe spotkanie 7 VI godz. 16:00, http://www.moscice.diecezja.tarnow.pl.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma