Nowy numer 25/2018 Archiwum

2900 stokrotek

Po raz trzynasty odbył się rodzinny festyn w parafii św. Jadwigi w Dębicy zorganizowany przez Stowarzyszenie Rodzin Katolickich.

Stowarzyszenie Rodzin Katolickich przy parafii pw. św. Jadwigi już po raz trzynasty zorganizowało festyn rodzinny. Spotkanie odbyło się na obiektach sportowych Szkoły Podstawowej nr 9, która gościnnie przyjęła wszystkich uczestników. Każdy z nich mógł nabyć „cegiełkę”, która upoważniała do brania udziału w licznych konkursach z cennymi nagrodami głównymi oraz w losowaniu  trzech bonów o wartości 500 zł.

Główną atrakcją imprezy był ważący blisko 200 kg tort – wizerunek św. Jadwigi,  wykonany w cukierni „Basara”  przez uczniów Zespołu Szkół nr 4 w Dębicy. Ponad 2900 stokrotek umieszczonych w płaszczu św. Jadwigi symbolizowało rodziny parafii. Pogoda i humory dopisały, a duża liczba uczestników świadczyła o atrakcyjności festynu, który zakończył się już po zapadnięciu zmroku.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma