Nowy numer 25/2018 Archiwum

Ksiądz, katechetka czy opiekun?

Wydział Teologiczny w Tarnowie przeprowadza rekrutację na nowy rok akademicki.

Na Wydziale Teologicznym Sekcja w Tarnowie rozpoczęła się rekrutacja na studia w nowym roku akademickim. – Zapraszamy każdego, kto chciałby pogłębić swoją wiarę i wiedzę religijną, podejmując studiowanie Biblii, filozofii i teologii – mówią pracownicy wydziału. Co oferuje uczelnia? Maturzyści mogą wybrać spośród trzech specjalności: kapłańskiej – dla alumnów Wyższego Seminarium Duchownego, katechetyczno-pastoralnej – dla osób świeckich i zakonnych oraz socjalno-charytatywnej – również dla świeckich i osób zakonnych.   

Podstawą przyjęcia na specjalność kapłańską jest przyjęcie do Wyższego Seminarium Duchownego. Podstawą przyjęcia na specjalność katechetyczno-pastoralną i socjalno-charytatywną są wyniki świadectwa dojrzałości lub świadectwo maturalne tzw. „stara matura”. Dokumenty należy złożyć w Sekretariacie WTST w Tarnowie przy ul. Piłsudskiego 6 do 11 lipca 2014 roku. Dodatkowa rekrutacja odbędzie się od 1 do 29 września 2014 roku. Szczegółowe informacje znajdują się na wydziałowej stronie internetowej.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma